Estetická chirurgie

Chcete vypadat mladší a krásnější? Snadné řešení představují aplikace výplní Princess, Teosyal i Juvéderm a v neposlední řadě poskytujeme i aplikace botulotoxinu do vrásek.

Princess

princess

Výplně Princess nabízí ošetření pokožky každému přímo na míru. Jedná se o gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové, která není našemu tělu cizí – právě naopak. Díky tomu se po aplikaci postupně a beze zbytku vstřebá do těla.

Nejen díky přibývajícímu věku, ale také vlivem např. nadměrného slunění či kouření, můžeme všichni u sebe zpozorovat první náznaky vrásek a ztráty objemu tváře. Je to vinou ztráty kolagenu v pokožce a i její celkové elasticity jako takové. Pomoc od výplní Princess spočívá v tom, že výplně napravují přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové (důsledek výše zmíněného stárnutí) jemným a pravidelným doplňováním a dlouhodobou hydratací pokožky. Po jejich aplikaci se tak můžete těšit na výrazné zlepšení napětí a elasticity pokožky – a to ihned!

Mezoterapie Princess je obohacena aktivní složkou – glycerolem, který Vaši pokožku hydratuje po delší dobu. Princess výplně byly navíc vyvinuty rakouskými odborníky ze společnosti CromaPharma, která má dlouholeté zkušenosti s vývojem bezpečných a účinných materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, a tak nemusíte mít obavy ohledně bezpečnosti této metody omlazení.

Co Vám nabízíme?

 • Odstranění jemných až hlubokých vrásek (čelo, okolo očí, úst, u kořene nosu)
 • Zvětšení a korektura rtů
 • Modelace a korektura obličeje
 • Vyrovnání tónu pleti a zlepšení elasticity Vaší pokožky
 • Omlazení pokožky od hlavy až k patě
 • Princess mezoterapie je také obohacena o glycerol – aktivní složku, která hydratuje Vaši pokožku po delší dobu.

Botox

Aplikace botox neboli botulotoxinu Vám pomůže nejen s odstraněním mimických vrásek, ale i s problémy s nadměrným pocením.

Vrásky

Mimické vrásky jsou první vrásky, které se objeví na našem obličeji bez ohledu na věk. Vznikají když se mračíme, smějeme, mhouříme oči, špulíme rty nebo se třeba něčemu divíme. Své obličejové svaly zkrátka zapojujeme v takové míře a tak často, až se opakováním stále stejných grimas vytvoří.

Účinná látka botulotoxin A přeruší spojení mezi nervem a svalem, a tím svalu zabrání v tom, aby se smršťoval pokaždé, když například při smíchu přimhouříme oči nebo se zakaboníme. Mimické vrásky se pak vůbec netvoří.

Pocení

Pocení je přirozený proces, který hraje důležitou roli při termoregulaci těla, kdy odpařováním určité míry potu udržujeme naši tělesnou teplotu na optimální hodnotě. V některých případech však může docházet k hyperhidróze, tedy nadměrnému pocení. Když deodoranty nepomáhají a pocení obtěžuje už nejen Vás samotné, ale také Vaše okolí, je na čase vyhledat odborníka a nechat si nadměrně se potící místa ošetřit. Aplikace botulotoxinu dokáže nadměrné pocení zastavit.

Nemusíte se obávat žádných uměle vytvořených látek. Botulotoxin A (úžívaný k aplikacím) nalezneme i v přírodě, kde ho produkuje bakterie Clostridium botulinum. Mimo jiné je botulotoxin také jedinou léčivou látkou registrovanou Státním ústavem pro kontrolu léčiv pro použití v estetické medicíně na vyhlazení mimických vrásek a odstranění nadměrného pocení.

Samotný princip účinku botox aplikací tkví v jednoduchosti. Botulotoxin zabraňuje přenosu vzruchu z nervových zakončení na potní žlázu, a tím odstraní pocení až na 11 měsíců.

Aplikace botulotoxinu je rychlá a k pokožce šetrná. Zákrok je navíc tak jednoduchý, že ho zvládnete absolvovat klidně i v polední pauze během několika minut.

Často kladené dotazy:

Účinek botulotoxinu není trvalý. Znehybněná nervosvalová spojení se postupně obnovují, proto je třeba botulotoxinové injekce po 3 až 6 měsících zopakovat.
Správný interval aplikace Vám poradí odborník, jemuž svůj obličej svěříte. V každém případě máte čas na rozmyšlenou, zda Vám metoda vyhovuje a budete v ní pokračovat.
Účinky můžete začít pociťovat přibližně 2 až 10 dní po aplikaci.
Zpravidla pouze pokud o něj máte stále zájem, vždy je tato volba Vaše. Jedno ošetření vydrží 811 měsíců. V případě, že máte zájem o obnovení pozitivních účinků, je zapotřebí nejprve nechat účinky předešlé aplikace vyprchat.
Aplikací botulotoxinu se potní žlázy v žádném případě „neucpou“. Botulotoxin pouze na určitou dobu zablokuje informaci, mířící z nervových zakončení do příslušné potní žlázy, že má vyprodukovat pot. Ostatní potní žlázy na těle však dále udržují termoregulaci jako dřív.

Juvéderm

Výplně od Juvéderm jsou měkké gely, které efektivně korigují nechtěné příznaky stárnutí maximálně přirozeným způsobem a potlačují nežádoucí vrásky, kdy zároveň s tím i respektují rysy osobnosti a výraz tváře. Nemají žádný nepříznivý dopad na běžný denní rytmus a především – výsledky lze okamžitě vidět. Pružnost, elasticita a tonus pleti se přirozeně obnoví.

V jakých případech se výplně aplikují?

 • vrásky v oblasti čela a v okolí očí
 • nosoretní rýhy
 • zlepšení kontur a zvětšení objemu rtů
 • zvětšení ustupující brady
 • omlazení hřbetů rukou
 • zjemnění vpadlých jizev

Nabízíme Vám tři výplně od tohoto kvalifikovaného a osvědčeného výrobce:
Výplňový materiál Juvéderm – Volbella s lidokainem (pro snížení bolestivého vjemu při aplikaci) představuje nejnovější výplň na bázi kyseliny hyaluronové. Z této kyseliny je získávána pomocí patentované technologie Vycross.

Juvéderm – Volbella umožňuje zcela povrchní aplikaci s jemným a prodlouženým efektem, čímž se zapsala jako první výplň s těmito vlastnostmi. Její určení se týká zejména jemného ošetření kruhů pod očima a omlazení rtů a zpevnění jejich kontur, dále také statických vrásek, hlubokých mimických vrásek, ztráty plnosti obličeje, nerovných kontur či propadlých jizev.

Výsledkem aplikace výplně Juvéderm – Volbella Vám bude minimum nežádoucích otoků a dlouhotrvající efekt, díky kterému si zachováte přirozený vzhled.

Řada výplňových materiálů Juvéderm ULTRA poskytuje přizpůsobitelný výsledek a který vydrží až 12 měsíců. Materiály z této řady jsou zároveň velmi jemné a působí naprosto přirozeně a tak lidé ve Vašem okolí změny snadno zaznamenají, ale zároveň nepoznají, že došlo k nějakému zákroku! Výplně také obsahují anestetikum, díky kterému budou pro Vás aplikace pohodlnější.

Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, to nicméně do několika dnů zmizí. Aplikace Juvéderm ULTRA je téměř bezbolestná. Mírnou bolest můžete pocítit na citlivých místech, jako jsou například rty. Pro dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu jsou k dispozici tři přípravky Juvéderm ULTRA:

 • Juvéderm ULTRA 2
  Určen pro vyhlazení vrásek v okolí rtů a očí a k odstranění jemných vrásek.
 • Juvéderm ULTRA 3
  Zjemňuje nosoretní rýhy a vrásky v okolí rtů. Používá se také k zvýraznění kontur a zvětšení objemu rtů.
 • Juvéderm ULTRA 4
  Určen pro vyhlazení většiny typů vrásek a doplnění objemu v různých lokalitách obličeje.

Juvéderm VOLUMA představuje ideální řešení pro nápravu příznaků stárnutí, které se odehrávají pod povrchem kůže. Spolu s věkem postupně ztrácíme podpůrné tkáňové struktury a dlouhodobý vliv gravitace způsobuje, že náš obličej v určitých oblastech ztrácí objem a tvar, což má vliv na vzhled tváří a brady.

Juvéderm VOLUMA nejnovější, klinicky testovaný výplňový materiál k obnovení ztraceného objemu obličeje. Doplněním ztraceného objemu získá Vaše tvář plnější, hladší a zdravější vzhled. Výsledků si můžete povšimnout již po 30 minutách a mohou trvat až 18 měsíců.

Juvéderm Ultra Smile je určený speciálně pro rty. I naše rty mají sklon s postupem času ztrácet hydrataci a objem. Následkem toho se zmenšují a ztrácí jejich kontury, a protože naše rty mají daleko tenčí vrstvu kůže, než ostatní oblasti naší tváře, může se efekt předčasného stárnutí rtů objevit podstatně dříve, než v ostatních oblastech obličeje. Juvéderm Ultra Smile Vašim rtům poskytne potřebnou hydrataci a péči.

Jaký efekt můžete očekávat od výplní Juvéderm?

 • Vyrovnání či zjemnění vrásek
 • Vyplnění jizev
 • Rejuvenace rtů
 • Zvětšení rtů
 • Omlazený odpočatý vzhled

Často kladené dotazy:

Každý druh výplně má rozdílné složení, tudíž i vlastnosti. Ty nám ovlivňují kupříkladu chování přípravku v pokožce, definují pro jakou oblast obličeje je výplň nejvhodnější či po jak dlouhou dobu vydrží. Je vhodné podotknout, že žádná z výplní není ideální pro všechny oblasti obličeje.
Všeobecně se výplně na bázi kyseliny hyaluronové (tedy všechny výše zmíněné druhy Juvéderm výplní) pyšní statusem nejbezpečnějších aplikací v estetické chirurgii. Jelikož se jedná o látku, která je tělu vlastní, komplikace po aplikaci jsou velice ojedinělé, většinou užitím nevhodné hustoty preparátu do míst, kam není určen nebo nevhodnou technikou provedení. Odborná aplikace takovému problému vždy zpravidla předejde.
Přímá aplikace gelu pod vrásku způsobí, že se vráska okamžité vyplní. Zlepšení je viditelní ihned po první injekci, kdy můžeme pozorovat, že se vrásky výrazně a viditelně zmenší. Aplikace výplní přímo do oblastí, kde došlo k úbytku tkáně (propady tváří) má za následek doplnění objemu spolu s vypnutím oblasti (liftingový efekt). Kyselina hyaluronová současně rehydratuje pokožku v podkoží a dodává ji chybějící elasticitu.

Ceník:

Výplně Princess Cena dle rozsahu zákroku (kalkulována po konzultaci s lékařem)
Aplikace botulotoxinu Cena dle rozsahu zákroku (kalkulována po konzultaci s lékařem)
Aplikace Juvéderm Cena dle rozsahu zákroku (kalkulována po konzultaci s lékařem)