Péče o ruce a nohy

treatment-1327811_640Stejně jako Vaše pleť, tak i ruce a nohy potřebují zvláštní péči. Proto nabízíme rozmanité služby v oblasti manikúry a pedikúry a to nejen pro ženy, ale i pro muže. V nabídce pro Vás máme kvalitu v podobě laků a UV gelů od GELISH Soak Off, IBD, CND shellak a KOMILFO.

 

 

 

Mokrá manikúra

Nejznámějším a také velmi dlouho prováděným postupem je tzv. mokrá manikúra. Ruce nebo spíše konečky prstů se v tomto případě namáčejí do manikúrní lázně. Kůže okolo nehtů změkne a dá se ošetřit. Zároveň nabobtná a změkne i přírodní nehet, takže se při leštění nehtů musí postupovat velmi opatrně.

Procedura obsahuje dezinfekci rukou, úpravu tvaru nehtu, vodní lázeň, změkčení a odstranění kůžiček, vyleštění nehtové ploténky, výživný lak, olejíček na kůžičky, krém na ruce.

P-Shine – výživná japonská manikúra

P-Shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů. Zaleštění výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk a chrání je před nepříznivými vlivy.

P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine každé 2 – 3 týdny.

P-Shine není určen jen pro ženy. Poslední dobou mužům stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce, a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter.

Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Pedikúra

Péče o nohy je velice důležitá i ze zdravotního hlediska. Proto pedikérka nohy v podstatě léčí a zabraňuje různým kožním problémům, jako jsou mozoly, stejně tak zarůstající nehty a s tím spojené infekce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel, ať už se jedná o muže nebo ženu.

Pedikúra napomáhá i lepšímu držení těla tím, že chodíte pohodlněji a netrápí Vás tvrdá kůže či mozoly. V kombinaci s masáží nohou, bylinnou a aromatickou, nebo lázni ve vodě s přídavkem vonných olejů, může být pedikúra velice uklidňující nejen pro Vaše nohy, ale celkově pro Váš organismus.

Procedura obsahuje vodní lázeň v masážní vaničce, odstranění zrohovatělé a ztvrdlé kůže na ploskách nohou, úprava tvaru nehtu, změkčení a odstranění kůžiček, vyleštění nehtů, krém, lak.

Pedikúra obvykle trvá mezi 60 až 90 minut, v závislosti na druhu ošetření a dalších služeb (zábaly, masáž, lakování, parafín…).

Ceník:

Manikúra:

Klasická manikúra dámská 200 Kč
Klasická manikúra pánská 220 Kč
Úprava nehtů (stříhání nehtů, pilování) 50 Kč
Peeling 50 Kč
Maska 70 Kč
Parafínový zábal (+peeling+maska) 180 Kč
Relaxační masáž 50 Kč
Odlakování 10 Kč
Lakování nehtů klasické 50 Kč
Francouzské lakování 70 Kč
Výživný lak 50 Kč
Shellac(Gel-lak) 250 Kč
Odlakování Shellacu(Gel-laku) 50 Kč
P-Shine  (výživná japonská manikúra) 250 Kč
Aplikace obrázku na nehet 10 Kč/ks
Kamínky Swarovski 10 Kč/ks
Oprava přírodního nehtů hedvábím 40 Kč

Modeláž nehtů:

Modeláž nehtů UV gelem na šablonky 500 Kč
Modeláž nehtů (francie,barva) 600 Kč
Doplnění (francie,barva) 600 Kč
Oprava 1 nehtu 60 Kč
Potaženi přírodních nehtů 390 Kč
Odstranění umělých nehtů 180 Kč
Gelové nehty na nohou 390 Kč

Pedikúra:

Mokrá pedikúra dámská 350 Kč
Mokrá pedikúra pánská 380 Kč
Peeling 50 Kč
Maska 70 Kč
Relaxační masáž nohou ke kotníku 70 Kč
Lakování nehtů klasické 50 Kč
Francouzské lakování 70 Kč
Výživný lak 50 Kč
Shellac (Gel-lak) 250 Kč